Hýčkaná jako královna s ručně vyráběnými českými šperky ALO Diamonds

17.5.2011 
Ne nadarmo jsou šperky označovány za nejvěrnější společníky žen. Šperk špičkové kvality a trvalé hodnoty vás provede velkou částí života a z vašich všedních dnů jako mávnutím kouzelného proutku vyklouzlí slavnostní příležitosti. A co teprve výběr a nákup přepychových klenotů, během kterého se každá žena cítí jako ta jediná na světě. Jako obletovaná královna si budete připadat v luxusní prodejně šperků ALO Diamonds s více než patnáctiletou tradicí ruční výroby těch nejkvalitnějších a nejhezčích skvostů ze zlata a drahých kamenů. Ostatně, přijďte se do OC Olympia přesvědčit na vlastní oči.

Historie firmy ALO Diamonds, která již dnes patří mezi stálice na českém a slovenském trhu, sahá až do roku 1995. Dnes zaměstnávají butiky s noblesními šperky ALO Diamonds na padesát profesionálních zlatníků, jejichž finální výrobky se těší přízni mnoha klientek.

Záruka celoživotního komfortu

Šperky, které je firma schopna zhotovit již do dvou tří týdnů, jsou jeden krásnější než druhý a služby, jaké vám v prodejně nabídnou, jinde nezažijete. „Snažíme se v českém prostředí zavést jiný přístup, navazujeme na trend novodobého rodinného klenotníka. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, důležitá je pro nás důvěra a celoživotní partnerství,“ prozrazuje základní filozofii prodejen shop manager Vojtěch Koukal. Seriózní přístup firmy ocení zákazníci v celoživotní záruce na vypadnutí vzácného kamene, kdy jej klenotník, nedošlo-li k mechanickému poškození šperku, bezplatně vsadí znovu. Také pravidelné každoroční ošetření v ALO Diamonds zakoupených šperků, jejich kontrola a vyčištění je samozřejmostí.

Podtrhněte svou jedinečnost zlatým skvostem

Na hýčkání krásy nejen šperků, ale také jejich šarmantních nositelek, je zaměřena většina nabízeného sortimentu. Kromě manžetových knoflíčků pro muže a dětských náušnic jsou veškeré nabízené šperky určené něžnému pohlaví. Návštěvnice salonu si mohou vybrat z nepřeberného množství náušnic, prstenů, přívěsků, náramků, náhrdelníků a broží té nejlepší kvality a vizuálního zpracování. Obdivovat se můžete kouskům ze žlutého, bílého či růžového zlata, které jsou doplněny drahými kameny od certifikovaných diamantů přes safíry až po perly. Co říkáte například na noblesní náušnice ve tvaru růží z růžového zlata osázené elegantními safíry, hravý náramek se zářivými polodrahokamy ve tvaru dešťových kapek či originální přívěsek z bílého zlata ve tvaru srdce probodnutého briliantovým šípem? A pokud si nevíte rady, který ze zdejších skvostů by měl zdobit vaše zápěstí, uši, prsty či šíji, obraťte se na odborníky na slovo vzaté. S výběrem dle konkrétní příležitosti a osobních preferencí vám přímo v prodejně poradí vyškolený personál, který se zároveň postará o to, abyste se cítila doslova jako v bavlnce.

Nákup v butiku si může užít každý


Jako v pohádce se budete cítit v designově propracovaném interiéru prodejny laděném do fialových a zlatistých odstínů, kde si vás zaměstnanci budou hýčkat a snažit se splnit každé vaše přání. „Zavádíme nový styl prodeje, kdy si klientka vyzkouší šperky v klidu a soukromí, k čemuž jí pohostíme občerstvením, výtečnou kávou a poskytneme jí pocit exkluzivity,“ prozrazuje Vojtěch Koukal a dodává: „Neváhejte naši prodejnu navštívit, i když na někoho může působit až příliš noblesně. Všem se budeme rádi věnovat a rádi Vám poradíme. Chceme, aby si každý mohl dopřát pocit luxus a jedinečnosti, i když si koupí šperk za 10 000,- Kč..“

Péče vám bude věnována i při výběru zásnubních a snubních prstenů. Současná nabídka sestává s více než stovky různých modelů, které jsou cenově dostupné každému muži a které budou obdarované ženě po celý život připomínat nádherné chvilky. Ke každému zde zakoupenému klenotu navíc dostanete luxusní kazetu z polstrovaného saténu nebo lakovaného dřeva, která bude chránit šperky před zubem času a zároveň může sloužit jako šperkovnice.

www.alo.cz
Text: Pavla Lokajová
Foto: ALO Diamonds

přečteno 2312x

Celá fotogalerie

Facebook
Katalog benefitů


Spolupracujeme 

 
TOPlist